Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Kalendorius

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Integruota diena „Šeimadienis“

Kai pavasarį sodai pasidabina baltų žiedų skraiste, kai žemę užkloja spalvingų žiedų jūra, pasitinkame be galo prasmingą šventę – šeimos dieną.Tad neatsitiktinai gegužės 20 dieną pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai rinkosi į netradicinio ugdymo dieną „Šeimadienis“. Dienos tikslas – ugdyti ir stiprinti mokyklos bendruomenės santykius, įtraukiant šeimas į ugdymo procesą. Tėveliai turėjo galimybę geriau pažinti savo vaikų gebėjimus, nes galėjo patys dalyvauti pamokose arba vesti jas. Pirmokės Atėnės mamytė vedė kūno kultūros pamoką, o ketvirtos klasės mokinės Agnės mamytė vedė dailės ir technologijų pamoką. Lietuvių kalbos pamokose pirmokai pasakojo ir piešė savo šeimą. Ketvirtokai rašė laiškus savo tėveliams, o tėveliai rašė laiškus savo vaikams. Mokyklos psichologė pradinių klasių tėveliams skaitė paskaitą „Laiminga šeima – laimingi vaikai“. Be to, Atėnės mamytė salėje buvo paruošusi ir savo rankdarbių parodėlę. Ačiū jai.

,,Ačiū saulei, kad šildo žemę. Ačiū žemei, kad augina medį. Ačiū medžiui, kad suteikia pavėsį žolei. Ačiū žolynams, kad grožiu ir spalvomis džiugina žmogų.

Ačiū tėveliams už tai, kad myli saulę, žemę, medžius ir gėles, už tai, kad moko visa tai mylėti vaikus.“

Tokiais žodžiais ketvirtokai pradėjo šventinį koncertą susirinkusiems tėveliams. Vaikų lūpose skambėjo žodžiai: „Mama, tėti, seneliai, dėkojame už Jūsų pasiaukojimą, meilę, rūpestį, jautrumą, atjautą ir atlaidumą“. Klausėmės Žygimantės, Lauros ir Agnės kankliavimo, Kasparo grojimo saksofonu, pirmokų, antrokų, ketvirtokų ir priešmokyklinės grupės vaikučių nuotaikingų dainelių. Trečiokai suvaidino ištrauką iš Petro Palilionio pjesės „Lapų pasaka“. Na, o mes, mokytojos, žvelgdamos į jaunuosius solistus, artistus ir mažuosius muzikos virtuozus, dar kartą įsitikinome, kokių puikių ir talentingų šeimų vaikai mokosi mūsų mokykloje.

Po koncerto sporto salėje vyko kvadrato varžybos. Smagu buvo matyti Agnės, Lauros, Ramūno, Roko, Žygimantės, Gabrielės mamytes, kartu bežaidžiančias su savo vaikais. Draugiškos varžybos ir baigėsi draugiškai. Komandos surinko vienodai taškų. Visi apdovanoti saldžiais obuoliais.

Šeima – tai artimi ir brangūs žmonės. Tik šeimoje išmokstame šypsotis, rūpintis ir gerbti kitus. Šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka, o mokykla – antroji.

4 klasės mokytoja A. Žitkevičienė

  

 

Last Updated (Tuesday, 07 June 2016 22:19)

 

Kelionė po Zarasų kraštą

Gegužės 24 d. Namišių skyriaus mokiniai  vyko į kelionę po Zarasų kraštą. Šlyninkos malūne dalyvavome edukacinėje duonos kepimo pamokoje. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie duonos auginimą ir kepimą. Patys pasidarė ir išsikepė duonos kepalėlį. Tada keliavo ,,Žąsų takeliu“, ieškojo paukščių lizdų. Tikras malūnininkas papasakojo ir parodė, kaip malami miltai. Pasibaigus užsiėmimams, visi valgė blynus iš ką tik sumaltų miltų.

Dar aplankėme Zarasų miestą, pasigrožėjome vaizdu nuo apžvalgos rato. Po to keliavome prie seniausio ir storiausio Lietuvoje Stelmužės ąžuolo. Vaikai labai norėjo pasisupti karuselėmis. Pasivažinėję ,,linksmaisiais kalneliais“, to noro atsisakė. Kelias į Stelmužę buvo labai kalnuotas.

Namo grįžome nors ir pavargę, bet pilni gerų emocijų ir pasisėmę naujos patirties.

Namišių skyriaus mokytojos V.Vegienė, S.Lapėnienė

  

 

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRĄ

2016 metų gegužės 11 dieną Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos 8–10 klasių moksleivės lankėsi Šiaulių profesinio rengimo centre. Išvykos metu, mergaitės susitiko su ŠPRC Buitinių paslaugų skyriaus atstovais, kurie bendravo stojimo sąlygų ir galimybių klausymais. Buitinių paslaugų skyriuje susipažino su siuvėjo, floristo, kirpėjo, reklamos kūrėjo, sporto klubo darbuotojo, higieninės kosmetikos kosmetiko profesijomis. Taip pat turėjo puikią galibybę dalyvauti profesinio veiklinimo patyriminiuose vizituose, kuriuose išbandė save floriso ir kirpėjo specialybėse, pagilino bendravimo, bendradarbiavimo ir kultūrinės savimonės kompetencijas.

Karjeros koordinatorė Kristina Piestinienė

  

 

Pradinių klasių mokinių dainų, muzikos ir šokių šventė „Linksmosios natos“

Balandžio 12 d. vyko rajono pradinių klasių mokinių dainų, muzikos ir šokių šventė „Linksmosios natos“. Šventėje dalyvavo antros klasės mokiniai, kuriuos paruošė choreografė Jolanta Preidžiuvienė ir muzikos mokytoja Kristina Piestinienė. Jie padainavo dainą „Ūkis“. Namišių skyriaus 1–4 klasių mokiniai šoko lietuvių laiudies šokį „Landytinis“. Visi dalyviai buvo apdovanoti ir įteikti padėkos raštai. Namišių skyriaus šokių kolektyvas tapo laureatais ir buvo apdovanoti diplomu.

Pradinių klasių mokytoja S. Lapėnienė

 

 

Standartizuoti testai

Standartizuotų testų grafiką rasite čia: http://www.egzaminai.lt/failai/6056_ST_2016_grafikas_NEC_patvirtintas.pdf

Last Updated (Wednesday, 20 April 2016 08:02)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien76
mod_vvisit_counterVakar136
mod_vvisit_counterŠią savaitę817
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1165
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3153
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį4451
mod_vvisit_counterViso144944

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 54.161.73.123
,
Šiandien: Oct 21, 2017