Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Kalendorius

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Paminėjome žmogaus teisių dieną

Gruodžio 10 diena – Žmogaus teisių diena. Tai atmintina diena, skirta atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į žmogaus teises.

Mūsų mokyklos 9-10 klasės mokiniai susipažino su žmogaus teisėmis, kurias skelbia „Visuotinė žmogaus teisių deklaracija“. Jie sukūrė originalią eglutę, kurią papuošė užrašę teises. Taip su šiuo dokumentu supažindinami ir kiti mokiniai. Mokiniai padarė išvadą, kad teisių negali būti be pareigų.

Pilietiškumo pagrindų mokytoja Roma Jakubonienė

  

 

 Susitikimas su karininku S. Stacevičiumi

2016 m. lapkričio 10 d. į Pasvalio rajono Antano Poškos pagrindinę mokyklą buvo atvykęs karininkas Sigitas Stacevičius. Išklausyti jo paskaitos susirinko 9 ir 10 klasių mokiniai.  S. Stacevičius atvyko iš  Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro, kuris yra įsikūręs Rukloje, Jonavos rajone. Mokymo centro šūkis – „Atiduok Tėvynei, ką privalai“.

Karininkas skaitė paskaitą apie Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centrą, apie jame vykdomas karines pratybas, ginkluotę. Dalijo patarimus, kaip apsisaugoti nuo karo. Mokiniai įdėmiai klausėsi, kai jis pasakojo apie savo karinę praktiką. Visiems buvo aišku, kad karjeros viršukalnė nėra lengvai pasiekiama. Karininkas papasakojo apie karjeros pradžią kariuomenėje, apie veiklą mokymo centre, buvo pristatytos nuotraukos su karinėmis pratybomis. Taip pat svečias paminėjo, kad jų mokymo centras glaudžai bendradarbiauja su kitomis šalimis, tokiomis kaip Latvija ir Estija. Pasidžiaugė neseniai įvykusiu seminaru su JAV kariais. Paskaitos pabaigoje mūsų mokyklos mokiniai gavo užduotį, o ją įveikę, buvo apdovanoti prizais, plakaitas ir atšvaitais.

Ir dar... Svečias prisipažino, kad yra kilęs iš netoliese įsikūrusio Kiemėnų kaimo bei moka groti gitara. Mokinių paprašytas karininkas atliko keletą dainų, o moksleiviai jam pritarė dainuodami ir šokdami. Pasibaigus paskaitai, pajutome, jog praturtinome pilietiškumo, žmogaus saugos, muzikos, literatūros, istorijos žinių bagažą. Džiaugiamės naujais ryšiais ir tikimės, kad tai ne paskutinis susitikimas.

10 klasės auklėtoja Sandra Vitkevičiūtė,

6 klasės auklėtoja Aušra Šamelienė

  

 

 

 

 Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla – Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso 2016 m. nugalėtoja

2016 metais Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla buvo pristatyta Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūrai-konkursui. Konkurse dalyvavo 60 Lietuvos ugdymo įstaigų, iš kurių trisdešimt buvo atrinktos ir tapo nugalėtojomis. Tarp nugalėtojų įvardyta ir mūsų mokykla.

Edukacinės erdvės – tai tos zonos, kuriose mokiniai leidžia laiką ir ugdo(-si). Mokytojai organizuoja pamokas ir veda savo mokinius užsibrėžto tikslo link ne tik įprastose klasėse, bet susipažindami, tyrinėdami, eksperimentuodami  ir daug įvairiausių veiklų atlikdami netradicinėje aplinkoje. Mūsų mokykloje šias erdves kuria visa mokyklos bendruomenė.

Lapkričio 9 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vyko tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“ ir Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso 2016 m. nugalėtojų apdovanojimas. Konferencijoje mūsų mokykla pristatė stendinį pranešimą. Išklausėme lektorių iš Lenkijos, Švedijos ir Lietuvos. Šiame renginyje mokyklos atstovams buvo įteiktas padėkos raštas ir atminimo lentelė.

Pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė

      

 

 

Last Updated (Tuesday, 15 November 2016 13:29)

 

Šventė „Rudenėlio dovanos“

Spalio 28 dieną mokykloje vyko tradicinė pradinių klasių mokinių šventė „Rudenėlio dovanos“. Susirinko mokiniai, pasipuošę daržovių, vaisių kaukėmis. Visos klasės rodė savo vaidybinius gebėjimus. Pirmos klasės mokiniai paruošė J. Avyžiaus pasakos „Kaip svogūnėlis norėjo įsiteikti“ inscenizaciją. Antrokai vaidino ištrauką iš Dž. Rodario knygos „Čipolino nuotykiai“. Trečios klasės mokiniai dainavo apie rudenį ir parodė vaidinimą „Mišrainė“. Ketvirtokai vaidino J. Avyžiaus „Daržovių karaliaus rinkimus“.

Šventės metu mokiniai žaidė liaudies ratelius, bandė užrištomis akimis atpažinti daržoves ir vaisius, minė apie juos mįsles. Šventės pabaigoje visi skanavo patiekalus iš daržovių, dalinosi receptais. O mokyklos fojė vyko darbelių iš rudens gėrybių paroda. Čia puikavosi didžiulis voras, rudenėlio eglutė, linksma moliūgų šeima. Akį traukė rudeninis kiemelis, savo dydį demonstravo moliūgas milžinas, kuris svėrė net 50 kilogramų.

Visi džiaugėsi gražia, jaukia švente. Mokiniai prasitarė, kad jau su nekantrumu pradės laukti Kalėdų šventės...

Mokytoja R. Kačerauskienė

  

 

 

 Rudenėlio šventė

Spalio 13 d. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos Dagių daugiafunkciniame centre vyko rudenėlio šventė. Su centro vaikais ruošėme rudenines puokštės iš gelių ir vaisių bei lauke iš savo surinktų daržovių darėme kompozicija. Šią švente su vaikais praturtinom žinias apie rudenį ir jo gėrybes. Ugdėm draugiškumą, kūrybiškumą, aktyvumą, meilę gamtai. Šios šventės idėja buvo skatinti vaikus kuo daugiau sveikai maitintis, valgyti daržoves, vaisius ir uogas. Todėl, kad šis gražus metų laikas mums visiems ir atneša visas šias skanias ir vitaminų pilnas gėrybes.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Gitana Gervytė

   

  

Last Updated (Tuesday, 08 November 2016 19:06)

 

Košės diena

Spalio 10 d. Saločių Antano Poškos pagr. mokyklos pradinių klasių mokiniai jau antrus metus dalyvavo Malsenos plius organizuotame projekte „Košės diena“. Prie šios akcijos prisijungė Namišių pradinio ugd. skyriaus vaikai ir jų mokytojos. Beveik 61 tūkstantis pradinukų ir priešmokyklinukų iš 455-ių Lietuvos mokyklų, rytą pasitiko sveikais košės pusryčiais. Pagrindinis edukacinio projekto ,,Košės diena“ tikslas – skatinti sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti grūdinių produktų naudą organizmui. Skanaudami gardžią braškėmis ir bananais kvepiančią avižinę pusryčių košę, pradinukai klasėse klausėsi mokytojų pasakojimo apie sveiką mitybą, maistingų pusryčių svarbą, susipažino su knygutės personažais, tyrinėtojais Dribsiu ir Dribse, kurie vaikus išmokė kaip atskirti, gerą grūdą nuo pikto saldėsio.

Saločių A. Poškos pagr. mokyklos informacija

Autorės O. Vaserytė  ir  G.  Jarašūnienė

  

 

Last Updated (Wednesday, 19 October 2016 20:04)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien76
mod_vvisit_counterVakar136
mod_vvisit_counterŠią savaitę817
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1165
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3153
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį4451
mod_vvisit_counterViso144944

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 54.161.73.123
,
Šiandien: Oct 21, 2017