Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Kalendorius

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 2017 m. Kalbų Kengūros ir „ Tavo žvilgsnis rezultatai‘‘

2017 m. m. yra sėkmingi Saločių A. Poškos pagrindinės mokyklos mokiniams. Konkursų rezultatai rodo geras anglų kalbos žinias. Rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje užimtos trys prizinės vietos. Mokiniai puikiai pasirodė gana sudėtingame anglų kalbos tarptautiniame Kengūros konkurse.

Trečiokai Tomas Šuminskas ir Andrėja Paštuolė tapo nugalėtojais. Tomas pasiekė aukščiausią pakopą -Auksinę Kengūrą, Andrėja-oranžinę. Abu mokiniai dalyvavo pirmą kartą. Šauniai pasirodė septintokas Dovydas Četvergas laimėjęs sidabrinę Kengūrą. Na o aštuntos klasės mokinys Matas Šamšonas ne tik laimėjo Auksinę Kengūrą, bet ir surinko taškų maksimumą. Matas su trečioku Tomu bus pakviesti į spalio mėnesį organizuojamą Lyderių turą. Tikiu, kad debiutas bus sėkmingas.

Reiktų pasidžiaugti respublikinio konkurso „Tavo žvilgsnis“ rezultatais. Vertime iš anglų kalbos septintos klasės mokinė Irmantė Baronaitė tapo lauriate. O aštuntokė Ginta Barzevičiūtė laimėjo diplomą iliustracijų konkurse iš anglų kalbos. Džiugu, kad kitų mokinių dalyvavusių konkursuose pasiekimai yra gana aukšti. Iki aukščiausių pasiekimų jiems trūko nedidelio taškų kiekio. Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės kitais metais.

Anglų kalbos mokytoja Audronė Barančiukienė

 

 

 Edukacinė pamoka „Apie meškiukus“

Balandžio 27d. Namišių skyriuje vaikai į mokyklą atėjo su pliušiniais meškiukais, nes vyko edukacinė pamoka „Apie meškiukus“. Ją vedė Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Rita Baltrukienė. Pirmiausia vaikai supažindino su savo atsineštais meškučiais. Vėliau mūsų viešnia supažindino su žaislų atsiradimo istorija, daugiau dėmesio skiriant pliušiniams meškiukams. Pasakojo apie pliušinio meškučio sukūrimą, medžiagas, formą, paplitimą pasaulyje. Supažindino net ir su meškų gyvenimo gamtoje įdomybėmis. O smagiausia vaikams buvo patiems pasidaryti savo meškiuką. Už puikiai praleistą laiką ir suteiktas žinias dėkojame viešniai ir  bibliotekininkei Violetai Atkočiūnienei.

Pradinių klasių mokytojos V. Vegienė, S. Lapėnienė

  

 

 

 

 

 Svečiuose psichologas – psichoterapeutas Nerijus Ogintas

Paauglys, paklaustas apie jausmus, dažnai atsako „nežinau“. Kodėl jis neatskleidžia savo jausmų? Paauglys bijo savo pykčio, fantazijų apie mirtį, seksualinių jausmų, dažnai jaučiasi dėl jų kaltas. Todėl labiausiai būtų dėkingas tiems suaugusiesiems, kurie bando atspėti, kas dedasi jo širdyje. Paaugliai pradeda nerimauti, nes bijo nepateisinti tėvų lūkesčių, nesugeba bendrauti su draugais, baiminasi aplinkinio pasaulio, laukia iš aplinkinių agresijos. Paauglystė – nelengvas laikotarpis tiek patiems paaugliams, tiek jų tėvams. Jos metu vyksta intensyvus vaiko virsmas suaugusiuoju, šiam sukeliantis daugybę jausmų, o aplinkiniams – klausimų.

Kas yra meilė? Kaip parodyti meilę? Kas aš esu? Vyrų ir moterų panašumai bei skirtumai. Kaip susikalbėti tarpusavyje? Kokia bus tavo šeima? Kas ta lytinė sveikata ir lytiškai plintančios ligos? Į šiuos ir kitus klausimus mums padėjo atsakyti psichologas – psichoterapeutas Nerijus Ogintas. Atviras pokalbis su 9–10 klasės berniukais vyko balandžio 19 dieną Saločių mokykloje. Pasak Nerijaus, lytinis švietimas ir ugdymas turi padėti paaugliams susidoroti su emocijomis – susižavėjimu, meile, nusivylimu, pykčiu, baime, nesaugumu, mokyti bendrauti su priešinga lytimi bei kurti santykius, pagrįstus tarpusavio pagarba ir supratimu. Dėkojame lektoriui už įdomią bei naudingą paskaitą.

Sveikatos priežiūros specialistė Oksana Vaserytė

  

 

 Rajoninis Logo konkursas

Rajoniniame Logo konkurse animuoto piešinio rungtyje III vietą laimėjo Eglė Šamšonaitė (6 kl.), istorijos-filmuko rungtyje II vietą laimėjo Dovydas Četvergas (7 kl.)

Respublikinis Logo konkursas ir olimpiada

Respublikinį Logo konkursą ir olimpiadą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ŠMM ITC), Kauno technologijos universiteto Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JKM) ir Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA).

Šiais mokslo metais Logo konkurse dalyvavo 4  ir olimpiadoje dalyvavo 4 mokyklos mokiniai.

Respublikinėje Logo olimpiadoje animuoto piešinio rungtyje III vietą laimėjo Eglė Šamšonaitė, istorijos-filmuko rungtyje II vietą laimėjo  Dovydas Četvergas.

Daugiau informacijos rasite http://www.jkm.lt/LOGO/2017/?pg=90&lang=1&menu_id=4

Baigiamojo renginio akimirkos užfiksuotos nuotraukų albume, kurį rasite adresu: http://www.jkm.lt/LOGO/2017/?pg=9&lang=1&menu_id=6

Nuotraukų grupė Logo 2017 uždarymo šventė

 

 

 Veiksmo savaitė “BE PATYČIŲ” mūsų mokykloje

        Paskutinėmis kovo savaitėmis  Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos bendruomenė kvietė prisijungti prie Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ“. Veiksmo savaitės metu buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai ir renginiai. Šios akcijos tikslas – keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms – į nepalankias. Ši akcija visoje Lietuvoje vyksta jau aštuntą kartą.

      Vaikai aktyviai ruošėsi šiai akcijai. Mokyklos žaidimų kambario sienas papuošė 0–2 klasių gerų darbų rankų medžiai. Mažieji darželio vaikai gamino gerų darbų rankų ežiukus, 3–4 klasių mokiniai paruošė stendą „PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO!”, 5–8 klasių mokiniai padarė plakatus, o mokyklos koridorių papuošė 9–10 klasių mokinių 3D foto siena – „BE PATYČIŲ“. Mokinių darbų paroda parodė, kaip mūsų mokiniai supranta draugystę ir bendravimą. Darbeliai buvo gaminami pasitelkiant kuo įvairesnę meninę techniką.  

Socialinė pedagogė D. Srėbalienė

 

  

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien76
mod_vvisit_counterVakar136
mod_vvisit_counterŠią savaitę817
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1165
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3153
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį4451
mod_vvisit_counterViso144944

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 54.161.73.123
,
Šiandien: Oct 21, 2017